IQOS Tamir

IQOS tamiri profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından Perpa Ticaret Merkezinde bulunan teknik servisimizde GARANTİLİ bir şekilde yapılmaktadır.

Değişen tüm parçalar orijinal ve daha önce hiç kullanılmamış sıfır ürünlerdir.

Ortalama servis süresi 1 saat ile 48 saat arasında değişebilmektedir.

Servis ücreti cihazın sürümüne ve arızasına göre değişmektedir.

90 (555) 218 17 17 numaralı telefondan detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz

iqos 2.4, iqos 2.4 Plus, iqos 3, iqos 3 Multi, iqos 3 Duo

  • Rezistans Değişimi 
  • Pil Arızası
  • Ana Kart Arızası
  • Şarj Problemleri
  • Parça Değişimi
  • Cihaz Temizliği

IQOS tamir ve bakımı, özellikle ülkemizde iqos kullanıcıları için önemli bir husus. Nitekim henüz ülkemizde iqos cihazlar garanti kapsamında değiller. Durum böyle olunca arızalı cihazları tamir ettirmek gerekiyor. 

IQOS tamiri için dikkat edilmesi gereken hususlar var. Öncelikle değişmesi gereken parça varsa değişecek olan parçanın orjinal olması gerekir. Onarımı yapacak kişi veya kişilerin elektronik konusunda yeterli tecrübeye sahip ve iqos cihazlar konusunda bilgili olmaları gerekir. Ülkemizde bu işi yaptığını iddia eden birçok kişi orijinal olmayan yedek parçalar kullanıyorlar ve bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıkları için cihazı kullanılamaz hale getiriyorlar. Firmamız IQOS tamiri  konusunda orjinal yedek parça  kullanımı ve tecrübeli ekibi ile ön plana çıkıyor. IQOS tamiri perpa ticaret merkezinde bulunan servisimizde yapılmaktadır.

IQOS cihazınızı tamir ettirmeden önce anlamamız gereken cihazın arızalı olup olmadığıdır.  Cihazınızda fiziksel olarak görünen herhangi bir arıza belirtisi yoksa öncelikle cihazınızı resetleyip tekrar kontrol etmeniz gerekir. Resetten sonra arıza devam ediyorsa servisimize başvurabilirsiniz. 

IQOS cihazlarda en çok görülen arıza tipleri, ısıtıcı rezistansın kırılması yada pil problemleridir. Kırmızı ışık arızası diye bir şey yoktur, cihazda kırmızı ışığın sürekli olarak yanması sorun arıza olduğunun göstergesidir. 

IQOS Reset

Cihazınızı sıfırlamak çok basittir: 

  1. IQOS 3 DUO: Şarj Cihazı düğmesini 10 saniye basılı tutun, ardından bırakın. 
  2. IQOS 2.4 Plus: Bluetooth düğmesiyle birlikte açma / kapama düğmesini 2 saniye basılı tutun, ardından bırakın. 
  3. IQOS 3 MULTI: düğmeyi 10 saniye basılı tutun, ardından bırakın.

IQOS cihazınızı herhangi bir onarıma gerek kalmadan kullanmak biraz da sizlerin elindedir. IQOS cihazınızı temizlik yönergelerine uygun bir şekilde temizleyin, sert darbelerden koruyun, şarj yönergelerine mutlaka uyun ve her zaman orijinal aksesuar kullanın.